Porzeczkowa 6
98- 270 Złoczew

O firmie

Jesteśmy ekipą specjalistów, którzy nie boją się nowych i ciekawych wyzwań. Przyjmujemy wszelkie trudne i kompleksowe zlecenia instalacji elektrycznej, hydraulicznej, klimatyzacji  i rzetelnie i terminowo je zrealizujemy z potwierdzeniem w postaci gwarancji. Zadzwoń lub napisz i opisz co potrzebujesz zlecić a my to zrealizujemy w dobrej cenie i gwarancją jakości i terminu.     

 Dlaczego warto zlecić nam kompleksowe wykonanie instalacji w Twoim nowym domu?

 

  • Kompleksowa usługa – Zajmiemy się kompleksowo wykonaniem instalacji, od zaplanowania działań, po ich wykonanie. Bez stresu dla klienta

 

  • Nowoczesne instalacje, osprzęt oraz urządzenia najlepszej jakości – Stosujemy jedynie sprawdzone i wydajne urządzenia i akcesoria, które spełniają kryteria bezpieczeństwa i jakości. Współpracujemy z takimi firmami jak: NKT,  TFKable, LEGRAND, WAVIN, Kan-Therm, NIBE, DIMPLEX, Viessmann, UPONOR, PURMO, GRUNGFOS, HANS GROHE, GEBERIT

 

  • Terminowość – Z nami nie musisz się martwić o opóźnienia w zakończeniu realizacji. Ustalając termin trzymamy się go w 100%.

 

  • Estetyka – Dbamy o to, aby nasze rozwiązania były wdrożone z jak największą starannością i zapewniały komfort użytkowania, nie burząc architektury wnętrz.

 

  • Ekonomia i ekologia – Jednym z głównych zadań, które stawiamy przed sobą jest stworzenie systemu, który będzie dla klienta oszczędny i przyjazny dla środowiska, które otacza dom.

 

  • Trwałość – Zarówno nasza praca jak i systemy, które wdrażamy to solidność i spokój na długie lata. Wykonane instalacje charakteryzują się wysokim standardem i trwałością.

 

  • Indywidualizm – Każda oferta jest przygotowywana według indywidualnych możliwości i preferencji klienta. Dbamy o jak najlepsze dostosowanie budżetu do nowoczesnych i solidnych rozwiązań w domu.

 

  • Profesjonalne doradztwo i przeszkolenie – Nie zostawiamy klientów samych z nową instalacją w domu. Możecie liczyć na naszą pomoc i fachowe porady na temat użytkowania wdrożonych systemów.

 

Zapraszamy do zapoznania się z indywidualną ofertą i zapewniamy, że współpraca z naszą firmą  to przede wszystkim profesjonalne rozwiązania i spokojna głowa.

 

Pozdrawiamy i zachęcamy do kontaktu

Ekipa Event-Plus 🙂