Dotacja Mój prąd 5.0 rusza w 2023 roku! Dofinansowania nawet do 58 tys złotych!

 Nowa edycja program mój prąd 5.0 Nabór do programu mój prąd prąd 5.0 ruszył 22 kwietnia 2023. Dotacja do: fotowoltaika, magazyn energii, pompy ciepła i kolektory słoneczne nawet do 58 tys złotych!

Jeżeli poszukujesz pompy ciepła z dotacją jako ekonomicznego źródła ogrzewania CO i C.W.U, to naprawdę warto przyjrzeć się bliżej dotacjom z programu mój prąd 5.0 2023.

Odpowiedzi na te pytania i wiele ciekawych informacji na temat pomp ciepła powietrze woda, znajdziesz w poniższym artykule.

Dofinansowania i dotacje do pomp ciepła

Otrzymaj dofinansowanie do instalacji pompy ciepła lub klimatyzacji 2023

audyt cieplo.app baner 4

Pracujemy z pasją

Zrealizuj
Swoje Marzenia z Naszą Firmą

Co jeszcze robimy...

Rozumiemy jak dużym wyzwaniem dla Państwa jest realizacja projektu z dziedziny nowych technologii takich jak nowoczesne instalacje, inteligentny dom, ogrzewanie,  pompy ciepła, fotowoltaika czy rekuperatory. Widzimy z jakimi problemami muszą się zmierzyć Inwestorzy każdego dnia zlecając i koordynując na budowie prace różnych ekip. Dlatego też zbudowaliśmy zespół wykwalifikowanych fachowców, oraz dedykowanych opiekunów klienta którzy pomogą wybrać właściwe rozwiązania i wraz z pozostałą ekipą wdroży je kompleksowo w Państwa inwestycji.

Na co dzień zajmujemy się wykonywaniem kompleksowo wszystkich instalacji tj. elektryki, fotowoltaiki, hydrauliki, ogrzewania, rekuperacji, klimatyzacji oraz montujemy kotłownie oparte na pompach ciepła lub kotłach gazowych, serwisujemy i uruchomiamy w/w urządzenia.

Masz pytania?
Zadzwoń  Telefon  tel: 792 007 378

Kontakt

Pompy ciepła, klimatyzacje, instalacje

Oddział Wrocław

Oddział Sieradz

social Media

Scroll to Top